Szavazz egy váci alapítványra

Szavazz  egy alapítványra

Adományozni, adakozni mindenkit jó érzéssel tölt el, hát még azt, aki kapja az adományt. Nyelviskolánk eddig is próbált segíteni a  rászorulóknak, vagy egy-egy hasznos tevékenységet támogatni.

Honlapunkon egy gombnyomással Ön is adományozhat, úgy, hogy Önnek nem kerül pénzébe.

Önnek mindössze annyit kell tenni, hogy a lenti alapítványok közül  kiválaszt egyet, amelyet szívesen támogatna.

Az Ön tanfolyamának díját nem befolyásolja a szavazás, amely teljesen anonim. (Bárki szavazhat, nem feltétel tanfolyamra beiratkozni)

Az alapítványok váci, vagy Váccal szorosan együttműködő szervezetek.  A szavazás eredményét nyomon követheti, és december 20-án a legtöbb szavazatot kapott szervezetnek átutaljuk a nyelviskola éves bevételének 0,5%-át.

A nyelvtanulás mellett megnyugtató és felemelő érzés mások támogatása, így még a tanulás is könnyebben megy.

A következő alapítványokra szavazhat:

1. Zöld Menedék Állatvédő Alapítvány

2. Magosfa Környezeti Nevelési és Ökoturisztikai Alapítvány