Diplomához nyelvtudás, nyelvtanfolyamok

Még tanulsz a főiskolán, de nincs megfelelő nyelvoktatás a tanszéken?

Erre a problémára a legjobb megoldás, ha a főiskolai tanulmányod elején belefogsz nálunk egy nyelvtanfolyamba, mert így

• Nyugodt tempóban tanulhatsz
  • Eloszthatod a tananyagot egy, vagy két évre
  • Marad időd felkészülni a nyelvvizsgára
  • A főiskolai tanulmányodat nem zavarja, hanem kiegészíti a nyelvtanulás
  • Államvizsga után átveheted a diplomád

diploma1

Általános nyelvi csomag:

A Deutsch-Haus Nyelviskolában nyugodt, kiegyensúlyozott tempóban heti 2×2 órás kurzusokon az alapoktól kezdheted tanulni bármelyik idegen nyelvet. Az egymásra épülő tanfolyamok segítik felfrissíteni a középiskolában tanultakat, és eljutsz arra a szintre, hogy egy nyelvvizsga előkészítő tanfolyam elvégzése után megszerzed a nyelvvizsgát.

Ha hétköznap nem érsz rá, választhatod szombati csoportjainkat. Szombatonként délelőtt 4 órát tanulsz koncentráltan.

Ha jobban szereted az egyéni felkészülést, akkor is segítünk. Egyéni óráinkkal hatékonyan és célzottan a te meglévő tudásodra alapozzuk az oktatást.

Megvolt az államvizsgád, de nem kaptad kézhez a diplomád?

Akkor neked most egyetlen dologra van szükséged, egy villámgyors nyelvtanfolyamra, ahol

• Gyorsan felfrissíted a nyelvtudásod
  • Intenzíven tanulhatsz
  • Nyelvvizsgára felkészülhetsz
  • Leteheted a nyelvvizsgát

Mindezt megtalálod egy helyen nálunk, a Deutsch-Haus Nyelviskolában. Sőt, a nyelvvizsgára úgy készítünk fel, hogy még vizsgagaranciát is adunk számodra.

Intenzív tanfolyamaink 6 hetesek, napi 2 óra tanulással hétfőtől péntekig gyorsan haladhatsz a célod felé. Egy kurzus 60 óra, utána a következő ráépülő tanfolyamon folytathatod a tanulást.

Nyáron Expressz Intenzív nyelvtanfolyamaink még gyorsabban, napi 4 órában röpítenek a nyelvvizsga felé. Három hét alatt 60 órát tanulsz!